Logowanie

Popek x Sobota x Matheo

Po sukcesie wspólnego albumu Popka i Matheo "Król Albanii", szalony duet powraca w rozszerzonym składzie. "Trzech Króli", to projekt tria przyjaciół i muzyków. Popka i Matheo wsparł jeden z czołowych raperów w naszym kraju - Sobota.Pomysł na stworzenie projektu powstał podczas jednej ze spontanicznych wizyt Matheo i Soboty w legendarnym garażu Popka. Po burzliwych wydarzeniach związanych z powrotem rapera do Polski, koncept, zapowiadany już kilka miesięcy wcześniej, w końcu doczekał się finalizacji. Po wielu godzinach spędzonych w studiu w Koluszkach i szlifowaniu materiału, artyści w końcu mogą oddać słuchaczom album kompletny - efekt spotkania się w jednym pomieszczeniu trzech muzycznych królów.

"Trzech Króli", to materiał pełen nowoczesnego rapu, który odbija od współczesnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie prezentuje swój odrębny lot, pokazując, że mainstreamowy rap nie musi brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalna i niepodrabialna na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś, kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach, przeżywają drugą młodość i świetnie się przy tym bawią.

Dotychczas album „Trzech Króli” promują następujące single: „Nigdy nie mów nigdy”, „Z biegiem czasu”, „Co ode mnie chcesz” oraz „Czego sercu nie żal”. Premiera krążka już 24 marca 2017 roku nakładem wytwórni Step Records.

Album „Trzech Króli” w wersji DELUXE wzbogacony o plakat z autografami Popka, Soboty i Matheo oraz aż 5 bonusowych numerów dostępny jest jedynie na www.preorder.pl

Poprzednie Następne