Logowanie

Młody M

  Działalność muzyczną zapoczątkował około roku 1999, wydając płyty nieoficjalne w tzw. podziemiu. Przełom nastąpił w 2004, kiedy to wygrywając konkurs zorganizowany przez UMC/My Music znalazł się na składance Rap Eskadra 3. W 2006 z powodzeniem wziął udział w następnym konkursie, co zaowocowało pojawieniem się M na trzeciej części składanki Kodex (III Wyrok). Rok później jego utwór "To Mój Apel" został wybrany na singel producenckiego albumu Grupy Beatowsky, wydanego przez Polskie Radio.

1 października 2008 ukazała się płyta Młodziak/Bojar – "Kronika". Kompozycja została wyprodukowana w limitowanym nakładzie 200 sztuk i udostępniona za darmo w internecie. Jego debiut – "Kronika Remix" – ukazał się 19 września 2009 nakładem Step Records. Dwa lata później, jesienią 2011 roku ukazał się drugi studyjny album Młodego pt. "Kronika II: Siła Charakteru". Gościnnie pojawili się min. Onar, Chada, Słoń. Właśnie wespół ze Słoniem powstał wspólny numer pt. "Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze", który jest aktualnie największym hitem Młodego M. Kolejny etap na drodze Młodego M to  "Kronika III: Zaklęty krąg" - trzeci studyjny album Młodego i producenta muzycznego Radonisa. Premiera wydawnictwa odbyła się 29 marca 2013 roku. Wśród gości pojawili się między innymi Paluch, Kajman, Pezet czy Vixen.

28 listopada światło dzienne ujrzało kolejne solowe wydawnictwo rapera. "Wiecznie Młody M" promowały m.in. świetnie przyjęte single "Wiecznie Młodzi" z gościnnym udziałem Justyny Kuśmierczyk oraz "Tyle Czasu Na Ból".


Poprzednie Następne