Logowanie

Kafar (Dixon37)

Kafar to warszawski raper wywodzący się z ulicznej ekipy Dixon37. Początki ursynowsko-mokotowskiej grupy datowane są na 1999 rok, wtedy też Kafar zaczął nagrywać pierwsze utwory. Wspólnie z Dixon37 wydał w 2008 roku album "Lot na całe życie". W jednym z singli promujących gościnnie pojawiła się grupa Hemp Gru. Pięć lat później, w roku 2013 światło dzienne ujrzał drugi album grupy pt. "Od Zawsze Na Zawsze". Gościnnie w nagraniach wzięli udział: Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski Roman (Firma), Stefan MP (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. 

Po 15-latach przygody z hip-hopem muzyk zdecydował się na solowy projekt, który zatytułował „Panaceum". Album pojawił się 28 października 2014 roku. Zadebiutował na 17 miejscu zestawienia OLiS. 

Po wyprzedaniu się całości nakładu, artysta wznowił krążek w wersji "Panaceum +", wzbogacony o remix utworu "Najstarsza choroba ludzkości" oraz 2 dodatkowe numery z gościnnym udziałem Dudka P56, Resta Dix37 i Jana Polska Wersja. Reedycja dostępna jest obecnie we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. 

Poprzednie Następne