Logowanie

Kacper HTA

Kacper HTA (wł. Kacper Orlikowski) - rybnicki raper, współtwórca składu HipoToniA oraz albumów Ganja Mafia i "Nie dla wszystkich", raper znany i funkcjonujący od lat na polskiej rap scenie. Po oficjalnym przyznaniu statusu złotej płyty krążkowi “Gotowy na wszystko”, raper zapowiada kolejne solo.    

"Family first" to album od dorosłego człowieka, który od lat związany jest z kulturą Hip-hop. Nie brak tutaj poważnych tematów, rozliczeń z przeszłością czy życiowych słodko-gorzkich historii, które dotyczą każdego z nas. Jednak raper podaje treści z wyczuciem, w przystępnej melodyjnej formie, która na długo zapada w ucho.

Nowe solo Kacpra HTA to muzycznie i treściowo zderzenie ulicznej, korzennej stylówki z melodyjnym, pełnym śpiewanych refrenów brzmieniem, przywodzącym na myśl West Coast ze swoich złotych czasów. Album nasiąknięty jest tym, co najlepsze z amerykańskiego Hip-hopu przełomu lat 90' i 00'.

Gościnnie na albumie Kacpra HTA wspierają Bilon i Żary z ekipy Hemp Gru oraz GMB ze składu Ganja Mafia. Wokalnie na jednym z refrenów artystę wsparł również Gibbs. Od strony muzycznej o krążek zadbali czołowi reprezentanci sceny, tacy jak: Gibbs, PSR czy duet Steel Banging.

"Family First" dostępne jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych, w tym na www.preorder.pl 

Poprzednie Następne