Logowanie

Dixon37

W 2013 roku warszawska ekipa Dixon37 zasiliła szeregi Step Records. . Dix37 to zespół z Ursynowa i Mokotowa działający od 99’ roku, który reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful. 

Jak odnosi się do tego sam zespół? - Kiedy w 1999 roku na warszawskich blokach pojawiły się pierwsze tagi DIXON37, nikt z nas nawet nie marzył o tym, że wydamy za kilka lat płytę, która odbije się tak szerokim echem na polskiej scenie rapowej. Pierwsze lata były pięknymi czasami. Wszyscy jarali się takimi projektami jak “Skandal” Molesty, “Chleb powszedni” Zipów oraz składankami Volta. Scena nie była podzielona na ludzi z zajawką i popowe tirówki (jak jest obecnie). Robiliśmy rap dla idei. Nagrywki były raczej okazjonalne, chodziło bardziej o wspólne posiadówki w studiu i na melanżach. Nie możemy uznać tego czasu za stracony. Poznaliśmy ludzi, którzy później zaszczepili nam rap do końca życia. Wyklarowało to finalny skład ekipy. W tym miejscu pozdrawiamy ludzi, którzy mimo przeciwności losu wciąż tworzą coś więcej niż zgraję o podobnych poglądach, nadając sens słowu "przyjaźń". “Lot na całe życie” mimo wielu kłopotów ukazał się 7 kwietnia 2008 roku. Skupiamy się nad nowym projektem “OZNZ” (Od Zawsze Na Zawsze). Chcemy, żeby materiał ukazał się na jesieni, ale wiedząc ile jest zamotek z wydaniem nie podajemy oficjalnej daty premiery. Czekajcie cierpliwie na kolejną dawkę prawdziwego rapu. ELODIX na przetrwanie!!!

Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowcy czy osoby związane ze sceną graffiti. „OZNZ", czyli "Od Zawsze Na Zawsze" to wyczekiwany od 5 lat album z premierowymi nagraniami, na którym warszawski zespół wsparli czołowi raperzy z polskiej sceny.

Płyta "O.Z.N.Z" byłą jedną z najważniejszych premier wydawniczych w Step Records w 2013 roku. Dwa lata po premierze krążka, w sklepach muzycznych ukazała się specjalna reedycja - z okazji zdobycia przez album statusu Złotej Płyty. 

Poprzednie Następne